WeTek Community Forum

Polish language?

PatrickoPatricko Posts: 6WeTek Community Member
Hey there!

Are there any polish users? It would be nice to have polish support :)
I know it's not so simple, but maybe in some day.

Comments

• MC117MC117 Posts: 3,707Administrator - WeTek Community Manager
    Hi

If the Polish community grows even more of course we will check the suggestion to have Polish Support

Best regards

• AnimaAnima Posts: 1,988WeTek Support Team
    edited June 2016
    Hello,

Also Polish users can use this thread to let us know how many of you are here in the forum.

Best regards

• PatrickoPatricko Posts: 6WeTek Community Member
    Yeah, unfortunetaly this device is still not so popular in Poland, but maybe in a little future :)
  • karolskarols Posts: 17WeTek Community Member
    Hello all !!!
    I am the new owner of the tuner Wetek Play.
    I'm from Poland. :)
  • marcel45143marcel45143 Posts: 48WeTek Community Member
    Hi
    I have Wetek Play
    I'm from Poland
  • kenszokenszo Posts: 4WeTek Community Member
    Hello,
    Another polish Wetek user here.
    Wetek HUB up and running ;).
    Regards to all community!
  • procesorprocesor Posts: 1WeTek Community Member
    Don't use that site http://www.wetekplay.pl/ to buy. It's a scam. Ordered almost 2 months ago. Never saw a product or my money. They don't respond to emails and phone is switched off.
  • ThrallThrall Posts: 3,321WeTek Support Team
    procesor said:

Don't use that site http://www.wetekplay.pl/ to buy. It's a scam. Ordered almost 2 months ago. Never saw a product or my money. They don't respond to emails and phone is switched off.

@processor We apologize for this, and we appreciate that you have informed us regarding this situation.
    Our team is going to take care of this immediately.

Again, thank you very much for advise us of this situation.

Best Regards

• MC117MC117 Posts: 3,707Administrator - WeTek Community Manager
    We already sent a email to this website on the morning

It's not official WeTek reseller!

Best regards

• logremontelogremonte Posts: 19WeTek Community Member
    Hi
    I have Wetek Play 2
    Poland

Pozdrowionka dla polskiej społeczności ;)
  • doom3doom3 Posts: 12WeTek Community Member
    No Hejka Panowie :)

Nie wiem jak Wy, ale po kilku dniach uzytkowania play2 mam dosc i chyba czas przeprosic sie z Fergusonem Ariva T650i... oraz moim oczkiem w glowie... Popcornem A300, ten tandem jak dla mnie jest niedozastapienia przez play2 - a mialo byc tak pieknie.

No nic Panowie, trza gnebic support, jak cos piszcie na prv, choc ja juz sie chyba wypalilem w temacie... jak zobaczylem jak na weteku dziala "timeshift" - istna masakra, czy oni kiedykolwiek widzieli jak to powinno dzialac na TUNERZE?

Sorry za frustracje na wstepie, ale robie od 15 lat w IT wiec doskonale orientuje sie w wiekszosci zagadnien HDTV itp... po 2,5 miesiaca oczekiwania na dostarczenie (po oplacie) sprzetu a pozniej przecieranie oczu z powodu braku podstawowych funkcjonalnosci chyba wypalil mi sie bezpiecznik i jezeli na dniach nic sie nie zmieni to adios (14 dni zwrot)... bo pudelek duzo lepszych od weteka jest od groma (bez tunerow, skoro powrot do arivy).

Pozdrowionka!
  • logremontelogremonte Posts: 19WeTek Community Member
    edited December 2016
    Unfortunately, I had to send back, unstable, every moment to crash (software 1.4) :( in Poland Wetek 2 difficult to buy, so I do not know if I even buy, too bad.

doom3 a problemy z zawieszaniem może miałeś? też miałem kiedyś popcorna a300 właśnie, no ale dziś przydaje się android jeszcze, którego tam brak niestety, gdyby popcorn miał androida i tuner to pozamiatałby wszystko ;) po tylu latach mogli chociaż dodać wtyczki netflix i spotify a dalej nie maja a to już trochę nie halo, sam wetek nie jest zły, ale nie wiem czy na uszkodzony trafiłem, czy one takie "stabilne", posiadam obecnie himedia q5 quad i w życiu mi się nie zawiesiła.
  • zabiquezabique Posts: 8WeTek Community Member
    Witam, wszystkich!

Ja kupilem weteka p2 na ebay prawie dziewice za £65, wczesniej używałem taniego chinczyka, ale zawsze marzyłem o dual boot z SD. Póki co testowalem libreelec 8.0 i na poczatku fajnie działał ustawilem tvheadend, ale po jakims czasie zaczęły się częste zwiechy i doszlo też szarpanie obrazu co 2 sek. Na androidowym sofcie wetek smiga fajnie i nie mam zastrzeżeń.

Szukam sposobu na ogladanie weeb.tv przez klienta IP tv tak żeby znieniac kanaly normalnie,a nie przez wtyczke, wie ktos czy da sie tak?

Pozdro z UK
  • zbigzbig20zbigzbig20 Posts: 942WeTek Community Member
    Witam. WeebTV to kiszka . Na początku pobytu w UK bez sat używałem weeb tv czy goldvod na moim wetek play . Mimo że mam dobry net to i tak zdarzały się problemy ze sporadycznym buforowaniem. Po zakupie play2 zaraz kupiłem antenę sat i jest dobrze . TV działa jak trzeba , smargo usb do mojej karty nc+ i jest OK. Teraz czekam na Play2s lub inny podobny sprzęt z bardziej rozbudowaną konfiguracją tunerów sat bo single tuner to za mało jak dla mnie. . Jeśli bys chciał to tv iptv to na kodi lub libreelec instalujesz backend simple iptv client , szukasz na necie dostawcy który udostępnia tv iptv i dodajesz w tym dodatku źródło do niego . Wtedy aktywuje ci się menu Telewizja w Kodi / LE . Z reguły tego typu usługi są płatne. Pozdro
  • zabiquezabique Posts: 8WeTek Community Member
    edited March 2017
    Póki co nie mogę zainstalowac anteny satelitarnej (takie zasady jak kupowalem mieszkanie wiec mam tylko astre 28.2), ale przymierzam się do kupienia domu. Dodalem pare darmowych kanałów IPtv przez spreparowany m3u do wetekTV i działa (na kodi też. Tak wogole to XBMC uzywam od 2003roku jak mialem pierwszego przerobionego Xboxa (piekne czasy!). Na weeb.tv jade od 5 lat i nie narzekam oprócz koniecznosci używania pluginu i nieporecznej zmiany kanalow. Najwazniejsze, że TVNy smigaja i żona zadowolona.

Btw. Natknąłem sie na kilka rodzajów linkow do iptv.
    Czyste url do m3u (działają) i jakies z privData= i dlugimi hashami co nawet na VLC nie ruszają.
    ocb?
Sign In or Register to comment.
© Copyright 2014 - Creative Dreams | Powered by Vanilla
All times are UTC